Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Futbolas. Kazlų Rūdos U-10 komanda Pietų Lietuvos salės futbolo pirmenybes pradėjo pergalingai

2020-02-26

 

Sekmadienį prie starto linijos Pietų Lietuvos U-10 salės futbolo pirmenybėse stojo Vito Kirtiklio treniruojama Kazlų Rūdos SC 2011 m.g. komanda.

 

Svarbu paminėti, kad kolegų iš FK „Prienų“ organizuojamose šio sezono pirmenybėse dalyvauja net devynios komandos, suskirstytos į tris pogrupius.

 

Pirmame etape Kazlų Rūdos futbolininkai jau išmėgino jėgas su Kybartų SM „Sveikata“ ir Prienų FK „Prienai“ ekipomis.

 

Turas vyko Kazlų Rūdos sporto centre ir jis aikštės šeimininkams susiklostė puikiai – įveiktos abi varžovės ir į turnyrinę lentelę įsirašyti visi šeši taškai.

 

Tiek Kybartų, tiek Prienų futbolininkus Kazlų Rūdos SC komanda pranoko gana įtikinamais skirtumais.

 

Rungtynėse prieš „Sveikata“ ekipą rezultatyviausias aikštės šeimininkų komandoje buvo V.Aukštakalnis, įmušęs 5 įvarčius. Po tris įvarčius pridėjo K.Bendinskas ir J.Žūkas.

 

Dvikovoje su prieniškiais daugiausia įvarčiais Kazlų Rūdos komandoje prisidėjo K.Bendinskas. Jo sąskaitoje – 5 įvarčiai. Keturis kartus varžovų vartus tiksliai kamuoliu atakavo J.Žūkas. Po kartą pasižymėjo J.Švilpa ir M.Urbonas.

 

Dar kartą su minėtais varžovais V.Kirtiklio treniruojama komanda susitiks Kybartuose šį ketvirtadienį. Po šio turo ir žinosime grupės varžybų etapo komandų galutinę rikiuotę.

 

Grįžti į naujienų sąrašą

Komentarai

Žinovas
2020-02-26 14:04:02
Tai kokie rezultatai abiejų varžybų?