Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Tinklinis. Kazlų Rūdos SC „Jotvingis“ dvikovoje prieš jonaviečius išlygino serijos rezultatą

2020-02-28

 

KTML pirmenybių „B“ divizione rungtyniaujantys Kazlų Rūdos SC „Jotvingio“ tinklininkai ginklų nesudeda.

 

Nors pirmame mače dėl kelialapio į ketvirtfinalių traukinį Kazlų Rūdos komanda išvykoje pirmame mače po itin atkaklios kovos rezultatu 2:3 nusileido Jonavos TK „Dobilo“ ekipai, trečiadienio vėlų vakarą vykusiame atsakomajame mače buvo pasiektas saldus revanšas.

 

Jonaviečiai įveikti rezultatu 3:1 ir serija iki dviejų pergalių tapo lygi 1:1.

 

Atsakomosiose rungtynėse dramatizmo taip pat netrūko. Visuose setuose dėl taško teko įdėti maksimaliai pastangų.

 

Pirmame sete aikštės šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir įgijo penkių taškų persvarą – 10:5, tačiau Jonavos tinklininkai čia pat pradėjo lipti ant kulnų – 11:10.

 

Toliau sekė vėl sėkmingesnis Kazlų Rūdos komandos žaidimas, kurio metu SC „Jotvingis“ susigrąžino 5 taškų persvarą ir pirmaujančios komandos statusą išlaikė iki pat seto pabaigos – 25:21.

 

Antrame sete madas diktavo jau svečių tinklininkai. Kazlų Rūdos komandai nuolat teko vytis varžovus. „Dobilo“ tinklininkai, turėję kelių taškų persvarą, iki seto pabaigos ją iššvaistė.

 

Aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo komandos naudai 22:21 ir antrą setą laimėjo išplėšdami pergalę 25:23 bei priartėdami prie revanšo dar vienu laipteliu.

 

Didžiąją trečio seto dalį pirmavo SC „Jotvingio“ komanda, tačiau finišo tiesiojoje kluptelėjo, tąkart jonaviečiai laimėjo setą 23:25 ir sušvelnindami rezultatą 1:2, pamėgino dar kabintis į rungtynes.

 

Ketvirtasis setas klostėsi jau permainingai, tai viena tai kita komanda vis išsiverždavo į priekį.  Jo pabaigoje fortūna buvo aikštės šeimininkų pusėje. SC „Jotvingis“ sužaidė finalinę dalį sėkmingiau, laimėjo setą 26:24, rungtynes 3:1 ir dėl kelialapio į  ketvirtfinalį dar kartą kovos jau išvykoje.

 

Atsakomosiose rungtynėse naudingiausiai Kazlų Rūdos komandoje rungtyniavo J.Bieliauskas. Jo naudingumas įvertintas 26 balais. „Jotvingio“ tinklininkas blokavo 11 varžovų mušimų ir savo komandai pelnė 21 tašką.

Grįžti į naujienų sąrašą