Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinis. Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio pirmenybėse kovų įkarštis

2020-02-29

 

Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio pirmenybėse startavo jau visos 10 jose dalyvaujančių komandų.

 

Ketvirtadienio vakarą į kovų sūkurį įsiliejo lig tol dar nežaidę nei vienerių rungtynių „United“ ir „Outsaiderių“ ekipos. Joms pirmosios dvikovos klostėsi skirtingai.

 

Iš viso trečiame pirmo etapo 3x3 krepšinio pirmenybių ture buvo numatytos aštuonerios rungtynės.

 

Pirmieji į aikštelę žengė „Veteranų“ ir „Drąsių.Stiprių.Vikrių.“ krepšininkai. Rungtynės rezultatyvumu nepasižymėjo. Daug metimų skriejo pro šalį.

 

Per dešimt minučių abi komandos pelnė vos po penkis taškus, todėl teko skelbti pratęsimą. Pastarasis ilgai neužtruko. Jau pirmos atakos metu „Drąsių.Stiprių.Vikrių.“ ekipos krepšininkas D.Jieznys švystelėjo tolimą metimą ir išplėšė šiai komandai pergalę rezultatu 7:5.

 

Nugalėtojams taškus rinko du krepšininkai – D.Jieznys (4 taškai) ir Š.Kiškionis (3 taškai). „Veteranams“ po du taškus pelnė M.Lukoševičius ir E.Paliokas.

 

Antrame mače pirmąsias rungtynes sužaidė „United“, kuri po atkaklios kovos rezultatu 10:7 palaužė „Legiono“ pasipriešinimą.

 

Pergale pirmenybes pradėjusiai komandai 4 taškus surinko D.Krinickas. „Legiono“ ekipoje rezultatyviausias buvo L.Naujokaitis, kurio sąskaitoje 5 taškai.

 

Toliau sekė akistata tarp „Veteranų“ ir „Kvietiškio“ ekipų. Didesnę rungtynių dalį vyko apylygė kova, tačiau antroje mikrodvikovos pusėje „Kvietiškio“ krepšininkai pabėgo ir šventė įtikinamą pergalę 20:11.

 

Pusę komandos taškų nugalėtojams pelnė G.Stalioraitis (10 taškų), 6 taškus pridėjo L.Belkevičius. „Veteranams“ daugiausia taškų rinko D.Butkevičius (5 taškai).

 

Savo pasirodymą ketvirtosiose turo rungtynėse pradėję „Outsaideriai“, mėgino tašku „apiplėšti“ „Legiono“ krepšininkus.

 

Rungtynių pradžioje rinkti taškus vikriems, turintiems neblogą fizinį potencialą „Outsaideriams“ gana sekėsi, didesnę taškų dalį jie rinko tolimais metimais, tačiau ilgainiui puolimas strigo ir taškais vytis varžovus buvo vis sunkiau.

 

„Legionas“ dvikovą laimėjo rezultatu 21:14 ir turnyrinėje lentelėje brūkštelėjo tašką. 11 taškų nugalėtojams pelnė L.Naujokaitis, „Outsaiderių“ ekipoje po 6 taškus surinko Ž.Aukštakalnis ir M.Kačergis.

 

Antroje vakarinės turo dalies pusėje susikirto „Rinktinių“ ir „Drąsių.Stiprių.Vikrių.“ keliai. Pastarieji krepšininkai didelio vargo neturėjo ir nukovė varžovus rezultatu 16:4.

 

Po keturis taškus nugalėtojams pelnė D.Jieznys ir A.Stankevičius. „Rinktiniams“ taip pat 4 taškus pelnė E.Plycneris. Krepšininkas pataikė du tolimus metimus.

 

Sekančiame mače susikibo „Gudeliai“ ir „United“ ekipos. Pergale pradėjusi sezoną „United“ ekipa paguldė ant menčių ir esamą varžovą. Rungtynes jie laimėjo rezultatu 11:6.

 

Rezultatyviausias dešimties minučių krepšinio istorijoje nugalėtojų ekipoje buvo A.Migliušas. Jo sąskaitoje 4 taškai.

 

Toliau sekė „Rinktinių“ ir „Kvietiškio“ komandų pasirodymas. Kaip ir galima buvo tikėtis, vieni iš pirmenybių lyderių jokių vilčių varžovams nepaliko.

 

„Kvietiškis“ pranoko „Rinktinius“ rezultatu 21:6, palikdamas pastarąją komandą apskritai be taškų pirmenybėse.

 

Nugalėtojų ekipoje nesulaikomas buvo G.Stalioraičio (10 taškų) ir L.Belkevičiaus (8 taškai) tandemas. „Rinktiniams“ 3 taškus pelnė S.Kuodys.

 

Paskutinėse vakaro rungtynėse „Gudeliai“ vos prieš penkiolika minučių patyrę pralaimėjimą, reabilitavosi prieš „Outsaiderius“, kuriuos įveikė 14:9 ir turnyrinę lentelę papildė vienu tašku.

 

Nugalėtojams daugiausia taškų rinko K.Vyšniauskas (5 taškai). „Outsaiderių“ puolimas laikėsi ant Ž.Aukštakalnio pečių. Jo sąskaitoje buvo 8 taškai. Kazlųrūdietis pataikė tris tolimus metimus.

 

Turnyrinė lentelė:

vieta

komanda

suž.

laim.

pral.

įm.

pral.

skirt.

taškai

1

KVIETIŠKIS

7

6

1

115

78

37

6

2

GUDELIAI

7

5

2

75

61

14

5

3

PLUTIŠKĖS

5

4

1

58

44

14

4

4

UNITED

2

2

0

21

13

8

2

5

LEGIONAS

7

2

5

74

69

5

2

6

DRĄSŪS.STIPRŪS.VIKRŪS.

4

2

2

39

38

1

2

7

VETERANAI

4

1

3

37

51

-14

1

8

SAVI

2

0

2

23

32

-9

0

9

OUTSAIDERIAI

2

0

2

23

35

-12

0

10

RINKTINIAI

4

0

4

18

62

-44

0

 

 

Grįžti į naujienų sąrašą