Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Futbolas. Kazlų Rūdos „Šilas“ - prie optimistinių perspektyvų slenksčio

2020-03-01

 

Penktadienio vakarą VŠĮ „Kazlų Rūdos futbolas“ klubo „Šilas“ būstinėje suorganizuotas pirmasis šių metų klubo bendruomenės susirinkimas, kuriame dalyvavo didžioji futbolininkų dalis, komandos futbolo strategas Saulius Vikertas, direktorius Audrius Raškauskas.


Skubame pasidžiaugti, kad nuo šio sezono prie klubo vystymo, keliamų tikslų realizavimo prisidės ir solidus generalinis rėmėjas. Nuo šiol klubo bendruomenėje matysime transporto ir logistikos įmonei „Prima Line“ atstovaujantį mūsų kraštietį Giedrių Kvietkauską.

 

Tą vakarą futbolininkams buvo pristatytas naujasis „Šilo“ bendruomenės narys, kuriam komanda toli gražu nėra naujiena. Gerb. Giedrius Kvietkauskas jau ne vieną sezoną stebi „Šilo“ dvikovas futbolo arenose.

 

Kalbėdamas apie atėjimo į komandą motyvus, „Prima Line“ atstovas pripažino, kad šis žaidimas jam nėra svetimas. Pasak komandos rėmėjo, „Šilas“ jam sudarė draugiško kolektyvo įspūdį. G.Kvietkauskas džiaugėsi, kad komanda turi nemažai ir palaikančių žmonių, nuolat besidominčių „Šilo“ rezultatais.

 

„Prima Line“ atstovas paatviravo, kad jo vizija neapsiriboja tik šiuo sezonu, jis nuoširdžiai komandai linkėjo maksimalių tikslų realizavimo šių metų pirmenybėse. G.Kvietkausko norai ir mintys - sugrąžinti komandą į tą potencialą, emocinį foną, kuris buvo prieš keletą metų...

 

Komandos vizija, ilgalaikėmis perspektyvomis optimizmo nestokojo direktorius A. Raškauskas, „Šilo“ kariaunos strategas S. Vikertas. Pasak komandos trenerio, nors „Šilas“ du metus paeiliui LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse iškovojo antrąją vietą, tačiau  nuoseklaus ir sunkaus darbo dėka ekipa gali pasiekti ir aukštesnių tikslų.

 

Juolab, kad suinteresuotų žmonių Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolo bendruomenės ateitimi tikrai yra! Kaip visuomet, komandos gyvybingumas neįsivaizduojamas be Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos pagalbos, kuri nuolat prisideda prie futbolo tradicijų puoselėjimo mūsų mieste. Ši tradicija tęsis ir šiame sezone.

 

Be abejo, negalime nepasidžiaugti ir eilę metų prie “Šilo” prisidedančių kitų komandos rėmėjų indėliu.

 

Esame nuoširdžiai dėkingi Violetai Aleknavičienei ir jos Kazlų Rūdos greito maisto užkandinei įsteigiant prizus, kuomet buvo nuolat rengiami “Šilo” totalizatoriaus konkursai. Visai tai taip pat bus tęsiama ir šiais metais.

 

Nuo šio sezono, „Šilo“ komandos atributikos, suvenyrų gamyba, aprangų ženklinimu,  užsiims dar vienas naujas rėmėjas – Ginos Gelažnikienės įmonė „Lapės fabrikėlis“.

 

Mūsų žiniomis, šįmet pagalbos ranką kubui ketina ištiesti ir daugiau verslo atstovų, neabejingų futbolo ateičiai mūsų mieste.

 

Akivaizdu, kad žiūrint šios dienos akimis, futbolas Kazlų Rūdoje neabejotinai populiariausia ir daugiausia potencialo turinti sporto šaka.

 

Na, o komandos sirgaliams skubame pranešti, kad “Šilas” pasirengimą sezonui planuoja pradėti jau ateinantį šeštadienį.

 

Kovo 13-ąją numatytos ir pirmos draugiškos rungtynės, kurios turėtų vykti Kaune. Daugiau informacijos apie komandos papildymą, sezono lūkesčius ir kitus aktualius klausimus artimiausiu metu.

Grįžti į naujienų sąrašą