Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinis. Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio pirmenybėse be pralaimėjimų kaunasi „United“

2020-03-08

 

Kazlų Rūdos savivaldybės 3x3 krepšinio pirmenybių pirmasis etapas persirito į antrą pusę. Visas jo rungtynes sužaidė jau trys komandos – „Gudeliai“, „Legionas“ ir „Kvietiškis“.

 

Kitoms pirmenybėse dalyvaujančioms ekipoms dar laukia eilė rungtynių. Tuomet ir sužinosime, kuri pirmoji ekipa bus „atkabinta“ nuo pirmenybių traukinio lokomotyvo.

 

Ketvirtajame ture buvo sužaistos 8 rungtynės. Krepšinio maratonas prasidėjo akistata tarp „Savi“ ir „Gudelių“ krepšininkų.

 

Rungtynės sėkmingiau klostėsi pastariesiems krepšininkams. Tiesa, dėl pergalės jiems teko gerokai paplušėti. Dvikovai einant į pabaigą kovingi „Savi“ krepšininkai lipo varžovams ant kulnų, sumažinę jų persvarą iki 1 taško – 9:8, tačiau lemiamu momentu tolimą metimą pataikė R.Klapatauskis ir „Gudeliai“ šventė pergalę 11:9.

 

Rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje buvo E.Seniūnas, pelnęs 6 taškus. „Savi“ komandai 5 taškus pelnė D.Sederevičius.

 

Atkaklios rungtynės vyko ir tarp „Legiono“ ir „Drąsūs.Stiprūs.Vikrūs.“ krepšininkų. Tame mače, vykusiame taškas į tašką, pačioje rungtynių pabaigoje poros taškų persvarą turėjo „Legionas“.

 

Paskutinėmis sekundėmis išplėšti pratęsimą galimybę tolimu metimu turėjo D.Jieznys, tačiau pastarajam pritrūko tikslumo ir „Legionas“ išplėšė pergalę 12:10.

 

Nugalėtojų ekipoje aktyviausias puolime buvo L.Naujokaitis (6 taškai), na o „Drąsių.Stiprių.Vikrių.“ komandos puolimas laikėsi ant D.Jieznio pečių. Jis surinko 9 taškus.

 

Toliau susigrūmė vieni iš pirmenybių lyderių „Kvietiškis“ su dviem pergalėmis pradėjusiais pirmenybes „United“ krepšininkais.

 

Nors rungtynių pradžioje pirmavo kvietiškiečiai, tačiau ilgainiui jų puolimas strigo, o iš „United“ pusės pasipylė tolimų metimų plejada. Iš viso ši ekipa pataikė 6 tolimus metimus ir nukovė varžovus rezultatu 20:13.

 

7 taškus nugalėtojams pelnė A.Migliušas, 6 pridėjo S.Mocevičius, pataikęs tris tolimus metimus ir 5 taškais pasižymėjo D.Krinickas. „Kvietiškio“ gretose 5 taškus surinko L.Belkevičius.

 

Netrukus krepšinio aikštėje pasirodė „Legiono“ ir „Savi“ krepšininkai. Pastariesiems tai buvo ketvirtosios rungtynės, tačiau pergalės deivė mėgautis minėtų krepšininkų šiame sezone dar nebuvo aplankiusi. Tai jiems pavyko padaryti šiame mače.

 

Tašką po taško rinkdami „Savi“ krepšininkai  sugebėjo įveikti varžovus 15:11 ir brūkštelėti pirmą pergalę į turnyrinę lentelę.

 

„Legionas“ toje dvikovoje vertėsi daugiausia tolimais metimais. Po 6 taškus nugalėtojams pelnė D.Sederevičius ir E.Besarabovas. „Legionui“ 7 taškus pelnė L.Naujokaitis, pataikęs tris tolimus metimus.

 

Krepšinio dvikovų karuselę toliau tęsė „Kvietiškio“ ir „Outsaiderių“ pasirodymas. Pastarieji krepšininkai varžovams priešinosi pusę rungtynių. „Outsaideriai“ sunkiai tvarkėsi su gynybinėmis funkcijomis, „Kvietiškio“ lyderis G.Stalioraitis aikštelėje galėjo daryti, ką norėjo.

 

Kvietiškiečiai netruko atitrūkti nuo varžovų, pasibaigus dvikovai surinko 26 taškus, į savąjį krepšį praleisdami 15.

 

G.Stalioraitis šiame mače pelnė daugiau nei pusę komandos taškų. Jų buvo „Kvietiškio“ lyderio sąskaitoje – 17. „Outsaideriams“ 8 taškus pelnė M.Kačergis, pataikęs 4 tolimus metimus.

 

Toliau sėkmingai šiose pirmenybėse rungtyniaujantys „Gudeliai“ susikovė su itin sunkiai taškus renkančiais „Drąsiais.Stipriais.Vikriais.“ Pastarajai ekipai nenusisekė ir šįkart.

 

Visas mačas vyko taškas į tašką, tačiau tašką mače ir turnyrinėje lentelėje dėjo tašku įveikę varžovus „Gudelių“ krepšininkai – 12:11.

 

Rezultatyviausias „Gudelių“ ekipoje buvo P.Masikonis – 7 taškai. „Drąsių. Stiprių. Vikrių“ komandoje lyderiavo D.Jieznys. Jo kraitį sudarė 6 taškai.

 

Priešpaskutiniame turo mače dar vieni iš pirmenybių favoritų „Plutiškių“ krepšininkai pamėgino sustabdyti pergales skinančių „United“ mašiną. Mėgstantiems krepšinį gerbėjams nuobodžiauti nebuvo kada. Tai buvo lygiaverčių varžovų dvikova.

 

Rungtynių baigtis buvo nenuspėjama. Ne kartą plutiškiečius palaikančių gerbėjų stovykloje tvykstelėdavo emocijų pliūpsniai, kuomet į pirmaujančios komandos statusą ją išvesdavo T.Šalkausko pelnyti tolimi metimai, tačiau finišo tiesiojoje tiksliau sužaidė „United“, kuri šventė pergalę 16:4 ir jų seriją pratęsė iki keturių.

 

Nugalėtojams 5 taškus pelnė V.Zaveckas, 4 taškus – S.Mocevičius. „Plutiškių“ puolimo ašį sudarė T.Tulauskas. Jo sąskaitoje 9 taškai.

 

„Plutiškių“ ekipa reabilitavosi paskutiniame turo mače prieš „Outsaiderius“. Plutiškiečių pranašumas prieš varžovus nekėlė abejonių. Jie laimėjo rungtynes 24:12 ir tai buvo iškovota 5 pergalė iš septynių galimų.

 

Vėl rezultatyvumu šiame mače pasižymėjo T.Tulauskas, papildęs asmeninę sąskaitą 13 taškų. „Outsaiderių“ ekipoje 6 taškais pasižymėjo D.Pipiras.

 

Turnyrinė lentelė

vieta

komanda

suž.

laim.

pral.

įm.

pral.

skirt.

taškai

1

KVIETIŠKIS

9

7

2

154

113

41

7

2

GUDELIAI

9

7

2

98

81

17

7

3

PLUTIŠKĖS

7

5

2

96

72

24

5

4

UNITED

4

4

0

57

40

17

4

5

LEGIONAS

9

3

6

97

94

3

3

6

DRĄSŪS.STIPRŪS.VIKRŪS.

6

2

4

60

62

-2

2

7

SAVI

4

1

3

47

54

-7

1

8

VETERANAI

4

1

3

37

51

-14

1

9

OUTSAIDERIAI

4

0

4

50

85

-35

0

10

RINKTINIAI

4

0

4

18

62

-44

0

 

 

Grįžti į naujienų sąrašą