Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Futbolas. Futbolo sezoną pradės V.Kirtiklio ir D.Gabuževičiaus treniruojamos komandos

2020-09-05

 

Jau ateinančią savaitę išsiilgę futbolo kovų ir šio žaidimo teikiamo malonumo prie starto linijos vėl galės stoti Kazlų Rūdos sporto centro U-10 (2011 m.g.) ir U-16 (2005 m.g.) futbolo komandos.

 

Vito Kirtiklio treniruojama jaunesniųjų Kazlų Rūdos futbolininkų ekipa šiame sezone varžysis dviejuose frontuose – „Wellkid A lygos“ Pietų zonos pirmenybėse, kuriose numatytas 5x5 futbolo formatas ir Pietų Lietuvos futbolo pirmenybėse, kuriose bus varžomąsi 7x7.

 

Pastarosiose pirmenybėse U-10 amžiaus grupėje iš viso dalyvaus net 12 komandų. C grupėje pradėsiančios kovas V.Kirtiklio treniruojamos komandos jau pirmadienį lauks pora varžovų – Marijampolės „Sūduvos B“ ir Kauno VJFC „Aleksoto“ komandos.

 

Turas Kazlų Rūdos miesto futbolo stadione numatytas 15.00.

 

Na, o ateinantį antradienį Kazlų Rūdos sporto centro U-10 futbolininkai keliaus į Jonavą, kurioje „Wellkid A lygos“ startas numatytas su vietos „Jonavos B“ futbolininkais.

 

Šioje zonoje dalyvauja iš viso 6 komandos. Be jonaviškių, Kazlų Rūdos ekipos varžovais bus dar Kauno „Kauno Žalgirio B“, Druskininkų SC, Alytaus „Dainavos“ ir Kėdainių „Nevėžio“ komandos.

 

Kazlų Rūdos sporto centro jaunimo U-16 ekipa varžysis Pietų Lietuvos futbolo pirmenybėse, kuriose be D.Gabuževičiaus treniruojamos komandos į pirmenybių trofėjų nusitaikiusios dar septynios kariaunos.

 

Pagal pirmenybių organizatorių reglamentą, jos vyks turais ir jau antradienį, rugsėjo 8 d., 15.00 kazlųrūdiečiai rungtyniaus su Trakų KKSC ir Kybartų „Sveikatos“ futbolininkais. Šiame fronte rungtynės vyks 11x11 formato futbolo aikštėje.

Grįžti į naujienų sąrašą