Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Futbolas. Kazlų Rūdos sporto centro U-10 futbolininkai pradėjo kovas pergalingai

2020-09-09

 

Net dviejuose frontuose šią savaitę kovas pradėjo Vito Kirtiklio treniruojama Kazlų Rūdos 2011 m.g. vaikų futbolo komanda.

 

Pirmadienį dvejos rungtynės buvo sužaistos Pietų Lietuvos 7x7 futbolo pirmenybėse, kurių turas vyko Kazlų Rūdoje, na o antradienį mažieji kazlųrūdiečiai viešėjo Jonavoje, kurioje frontas buvo atidarytas „Wellkid lygoje“. Joje buvo rungtyniaujama 5x5.

 

Kazlų Rūdoje sporto centro U-10 futbolininkai iškovojo abi pergales. V.Kirtiklio komanda įveikė Kauno „Aleksoto“ ir Marijampolės „Sūduvos B“ futbolininkus.

 

Pirmose rungtynėse 4 įvarčiais pasižymėjo Kipras Bendinskas, dublį atliko Justas Žūkas, dar vieną įvartį mušė Vakaris Aukštakalnis.

 

Prieš Suvalkijos sostinės komandą rezultatyviausias Kazlų Rūdos komandoje taip pat buvo K.Bendinsko ir J.Žūko tandemas. Abu futbolininkai pasižymėjo po keturis kartus.

 

Puikiai kazlųrūdiečiai pasirodė ir Jonavoje, rungtyniaudami prieš „Jonavos B“ ekipą. Solidžią persvarą V.Kirtiklio ugdomi futbolininkai pasiekė dar pirmoje rungtynių pusėje. Ją išlaikė iki akistatos pabaigos ir iš Jonavos parsivežė taip pat pergalę.

Grįžti į naujienų sąrašą