SĖKMINGAS KAZLŲ RŪDOS DZIUDO SPORTININKŲ STARTAS!

2011-10-13

Spalio 7 d. Šakiuose vyko atviros jaunių ir jaunučių pirmenybės, kuriose dalyvavo per 150 sportininkų iš Šakių, Kauno, Jurbarko, Kazlų Rūdos, Marijampolės, Kėdainių miesto, Kauno rajono. Kazlų Rūdos savivaldybės Sporto centrui atstovavo 11 jaunųjų dziudo entuziastų. Džiugu pažymėti, kad net 7 kazlųrūdiečiai tarp varžovų gausos, vadovaujami trenerio Aleksandro Kolkatovo, sugebėjo iškovoti medalius. Trenerio vertinimu, visi be išimties mūsų sportininkai nusipelno gerų žodžių, nes nepriklausomai nuo to, kokią vietą užėmė Sporto centro ugdytiniai, visi pademonstravo valią ir tvirtą sportinį charakterį, o tai svarbiausi dalykai ugdant jaunąją asmenybę. Svorio kategorijoje iki 25 kg patirties pritrūko Augustui Česnavičiui, o šioje svorio kategorijoje Ernestas Kaniauskas iškovojo 3-ąją vietą. Sunkesnėje svorio kategorijoje (iki 28 kg) nepasisekė Ričardui Janušiui. Po dviejų sėkmingų kovų Jurgis Stankevičius (svorio kat 34 kg) nusileido dvikovoje Lietuvos čempionato prizininkui ir taip pat liko be apdovanojimų. Daumantas Lenkaitis laimėjęs tris kovas svorio kat iki 38 kg užėmė 3-ąją vietą, nors varžovai turėjo didesnę varžybinę patirtį. 3-ąsias vietas iškovojo neblogai pirmenybėse pasirodę Ignas Matusevičius ir Jonas Dabrila. Jų svorio kategorijos buvo atitinkamai iki 42 ir per 60 kg.

Sėkmė lydėjo šiose pirmenybėse ir jaunąsias sportininkes mergaites. Svorio kategorijose iki 36 kg Gabrielė Černauskaitė, iki 60 kg – Raminta Ruseckaitė iškovojo pirmąsias vietas. Kamilė Stankevičiūtė svorio kat iki 36 kg užėmė 2 vietą.

Dėkojame Kazlų Rūdos Miškų Urėdijai už pagalbą vykstant į varžybas, taip pat tėveliams, neabejingiems sportui, aktyviai prisidedantiems, nuolat besidomintiems, kaip sekasi jų atžaloms. Tik tokiu būdu galima kurti stiprią sporto bendruomenę.