JAUNIEJI FUTBOLININKAI – TARPTAUTINIŲ TURNYRŲ NUGALĖTOJAI IR PRIZININKAI

2011-11-09

Lapkričio 5-6 d., Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje vyko Marijampolės futbolo centro organizuotas tarptautinis berniukų futbolo turnyras. Varžybos vyko dvejose amžiaus grupėse U-9 (žaidė 7x7) ir U-12 (žaidė 9x9). Turnyre dalyvavo 26 komandos iš Lietuvos ir Lenkijos. Abejose amžiaus grupėse rungtyniavo ir Manto Babiansko treniruojamos Kazlų Rūdos savivaldybės Sporto centro komandos. Abi mūsiškių komandos pateko į varžybų finalus.

U-9 amžiaus grupėje varžėsi 14 komandų. Turnyro nugalėtojais tapo Kazlų Rūdos jaunieji futbolininkai, varžybų finale 2:0 įveikę Trakų FK. Pakeliui į finalą kazlųrūdiečiai iškovojo šešias pergales: 3:0 prieš Garliavos FK, 2:0 prieš Bialystoko „Jagiellonia“, 7:0 prieš Šiaulių FA 2003, 2:1 prieš Elko „Rona“, 9:0 prieš Šiaulių FA II, 4:0 prieš Kauno „Fortūna“. Geriausiu komandos žaidėju tapo Airidas Sidaravičius. Turnyro nugalėtojais taip pat tapo D.Sauka, K.Besarabovas, D.Besarabovas, J.Bieliauskas, T.Rysevas, J.Narbutaitis, E.Bindokas, M.Stankevičius, S.Vikertas, P.Turauskas, D.Bacevičius, O.Šarakauskas.

U-12 amžiaus grupėje varžėsi 12 komandų. Turnyro nugalėtojais  tapo Šiaulių FA, varžybų finale 2:1 pranokusi Kazlų Rūdą. Grupės varžybose mūsiškiai vienodais rezultatais 1:0 įveikė Kauno „Fortūną“ ir nusileido Vilniaus BFA. Ketvirtfinalyje 1:0 įveikta Podloskiego „Rocznik“,o pusfinalyje po baudinių serijos buvo įveikti Girionių FK. Geriausiu komandos žaidėju išrinktas Džiugas Sūnelaitis. Turnyro prizininkais taip pat tapo: L.Jasinskas, R.Narbutaitis, M.Gudelevičius, L.Ruseckas, L.Vaitukaitis, D.Mikulskis, T.Kvietkauskas, S.Vikertas, J.Janišius, M.Petruškevičius, L.Sinkevičius.