Kazlų Rūdos sporto centras
SPORTO ŠAKOS

Fitnesas-kultūrizmas


Trumpas dosjė apie sporto šaką:


Treniruotės vyksta Ąžuolų Būdos daugiafunkciame centre. Dėl treniruočių teirautis tel. 8 685 49283 (Giedrius Gorianovas); 8 623 70604 (Gediminas Akelaitis).


2016 m. stipriausio moksleivio ir jaunuolio varžybos:


varžybų nuostatai ir programa


2016 m.  I, II, III, IV etapo

rezultatai


2016 m. turnyrinė lentelė (moksleiviai)

vieta vardas pavardė I etapas II etapas III etapas IV etapas iš viso
    taškai taškai taškai taškai taškai
1 Deividas Lukoševičius 12 12 14 23,5 61,5
2 Lukas Lemežis 22 27 24 30 103
3 Modestas Maliauskas 18 18 25 26 87
4 Mantas Kasakaitis 26 0 0 0 26
5 Adomas Markevičius 32 36 29 0 97
6 Egidijus Sultonas 34 36 36 37 143
7 Mantas Barauskas 30 21 33 33 117
8 Paulius Bulota 16 26 22 22,5 86,5
9 Raimedas Čebanauskas 35 42 37 38 152



2016 m. turnyrinė lentelė (jaunuoliai)

vieta vardas pavardė I etapas II etapas III etapas IV etapas iš viso
    taškai taškai taškai taškai taškai
1 Haris Lukoševičius 28,5 34 32 34,5 129
2 Evaldas Vosylius 21 28 28 30 107
3 Linas Pečkys 27,5 33 36 31,5 128
4 Vytautas Pimpička 17 0 0 25 42
5 Gediminas Akelaitis 22 0 0 0 22
6 Bartas Gelgotas 16 25 19 29 89
7 Šarūnas Kazla 31 30 34 0 95
8 Povilas Jaras 17 0 0 0 17



Praėjusio sezono (2015 m.) turnyrinė lentelė (moksleiviai)

eil vardas pavardė I etapas II etapas III etapas IV etapas iš viso
nr   taškai taškai taškai taškai taškai
1 Mantas Kasakaitis 38 30,5 31 37 136,5
2 Adomas Markevičius 25 44,5 33 43 145,5
3 Edvinas Pivnickas 14 18 0 0 32
4 Mantas Barauskas 33 0 17,5 0 50,5
5 Paulius Bulota 13,5 21 19,5 25 79
6 Martynas Ašmenskas 28 30,5 27 0 85,5
7 Egidijus Sultonas 27,5 30,5 32 36 126
8 Raimundas Pečiulaitis 28 27 31 28 114
9 Germantas Verkis 37 27,5 31 33 128,5
10 Povilas Jaras 31 40,5 48 43 162,5



2015 m. turnyrinė lentelė (jaunuoliai)

eil vardas pavardė I etapas II etapas III etapas IV etapas iš viso
nr   taškai taškai taškai taškai taškai
1 Vilius Staneika 26 29 29 19 103
2 Evaldas Vosylius 17,5 16,5 14 21 69
3 Gediminas Pečkys 14,5 19 18 23 74,5
4 Vytautas Pimpička 12 15,5 18 17 62,5
5 Gediminas Akelaitis 20 20 21 18 79
6 Bartas Gelgotas 15 0 0 0 15




ARCHYVAI:


Štangos spaudimo varžybų Jaunosios Sūduvos taurei laimėti rezultatai:
2008 m. 2009 m. 2010 m. 2011 m.

2012 m.


Stipriausio moksleivio ir jaunuolio varžybų rezultatai:

stipriausias moksleivis 2012 (protokolas)

stipriausias jaunuolis 2012 (protokolas)

stipriausias moksleivis, jaunuolis 2013 (protokolas)

stipriausias moksleivis, jaunuolis 2014 (protokolas)

stipriausias moksleivis, jaunuolis 2015 (protokolas)

stipriausias moksleivis, jaunuolis 2016 (protokolas)



NAUDINGOS NUORODOS:


http://www.ifbb.lt